Aktualności

Zaprojektuj suknie slubna z Natasha Pavluchenko

Zaprojektuj suknię ślubną z Natashą Pavluchenko

Przedstawiciele marki win Oak View wraz z projektantką mody Natashą Pavluchenko organizują konkurs. Miłośniczki mody i designu, przyszłe panny młode będą mogły wygrać oryginalną suknię ślubną, którą specjalnie dla nich stworzy uznana projektantka.

Plakat Targi slubne 2017

Zapraszam na II Czarnoleskie Targi Ślubne

Już 19 lutego odbędą się II Czarnoleskie Targi Ślubne w Hotel**** Pałac Czarny Las w Woźnikach pod Częstochową. Zapraszam Was do odwiedzenia tego pięknego miejsca i wzięcia udziału w ciekawych spotkaniach i prelekcjach.

Fot. za mariannano.com

Wymarzone buty do ślubu – wyniki konkursu!

I wreszcie – są już wyniki konkursu na wymarzone buty do ślubu, jaki przygotowałam dla Was z pracownią Marianna no. Wybór był bardzo trudny! O tym, kto został zwyciężczynią i przyszłą właścicielką pięknych spersonalizowanych, jedynych w swoim rodzaju butów ślubnych – czytajcie poniżej.

Izabela Janachowska

Dwa słowa o moich priorytetach ;)

Zostałam przepytana na okoliczność moich aktualnych zajęć i zainteresowań. I pracy nad programem „I nie opuszczę Cię aż do ślubu„. Zobaczcie wideo, bo zdradzam w nim kilka ciekawych szczegółów na temat nowej edycji, która rusza już we wrześniu!

Fot. za: empikfoto.pl

Wygraj fotoksiążkę!

Fotoksiążka ze ślubu i wesela to bardzo modny obecnie gadżet. A ja mam dla Was mały konkurs, w którym możecie wygrać voucher na taką właśnie książkę od empikfoto.pl!

Fot. za: brides.com

Wariacja na temat sukni ślubnej – Hayley Paige

Oglądacie czasem pokazy mody? Pojawiają się na nich różne cuda. Także takie, które właściwie nie mają szansy, aby zaistnieć poza wybiegiem lub sesją zdjęciową. Tak jest z suknią, a właściwie jej szkieletem, który stworzyła Hayley Paige.