Aktualności

Plakat Targi slubne 2017

Zapraszam na II Czarnoleskie Targi Ślubne

Już 19 lutego odbędą się II Czarnoleskie Targi Ślubne w Hotel**** Pałac Czarny Las w Woźnikach pod Częstochową. Zapraszam Was do odwiedzenia tego pięknego miejsca i wzięcia udziału w ciekawych spotkaniach i prelekcjach.

Fot. za mariannano.com

Wymarzone buty do ślubu – wyniki konkursu!

I wreszcie – są już wyniki konkursu na wymarzone buty do ślubu, jaki przygotowałam dla Was z pracownią Marianna no. Wybór był bardzo trudny! O tym, kto został zwyciężczynią i przyszłą właścicielką pięknych spersonalizowanych, jedynych w swoim rodzaju butów ślubnych – czytajcie poniżej.

Izabela Janachowska

Dwa słowa o moich priorytetach ;)

Zostałam przepytana na okoliczność moich aktualnych zajęć i zainteresowań. I pracy nad programem „I nie opuszczę Cię aż do ślubu„. Zobaczcie wideo, bo zdradzam w nim kilka ciekawych szczegółów na temat nowej edycji, która rusza już we wrześniu!

Fot. za: empikfoto.pl

Wygraj fotoksiążkę!

Fotoksiążka ze ślubu i wesela to bardzo modny obecnie gadżet. A ja mam dla Was mały konkurs, w którym możecie wygrać voucher na taką właśnie książkę od empikfoto.pl!

Fot. za: brides.com

Wariacja na temat sukni ślubnej – Hayley Paige

Oglądacie czasem pokazy mody? Pojawiają się na nich różne cuda. Także takie, które właściwie nie mają szansy, aby zaistnieć poza wybiegiem lub sesją zdjęciową. Tak jest z suknią, a właściwie jej szkieletem, który stworzyła Hayley Paige.