Ashlee Simpson i rubinowo-brylantowy styl vintage

Fot. za: abcnews.com
Fot. za: abcnews.com

Może nie jest tak znana jak jej starsza siostra Jessica, ale w kategorii oryginalnych pierścionków zaręczynowych z pewnością znajduje się w czołówce amerykańskich celebrytek. Dziś w cyklu „Historia pewnego pierścionka” o tym, co nosi na palcu Ashlee Simpson.

Czytaj także: Wyznanie miłości w stylu art déco

Ashlee Simpson w styczniu 2014 roku wraz z wyznaniem gorącej miłości otrzymała od swego chłopaka – Evana Rossa (nota bene syna słynnej Diany Ross) – naprawdę unikatowy pierścionek zaręczynowy, zaprojektowany przez Neila Lane’a, którego biżuterię nosiły takie hollywoodzkie sławy, jak Elisabeth Taylor czy Barbara Streisand. Jubiler wspólnie z przyszłym narzeczonym zadecydowali, że delikatną urodę Ashlee najpiękniej podkreśli 5-karatowy brylant o szlifie navette osadzony w wysmakowanej oprawie ze złota i platyny w stylu art déco, wysadzanej rubinami i 140 małymi brylancikami.

Czytaj także: Diamenty są wieczne, miłość niekoniecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>