Będzie ślubne reality-show w TVN Style

Państwo młodzi

Wyjątkowo dobrze się dzieje – tematyka ślubna zdecydowanym krokiem wkracza do polskiej telewizji. Pamiętacie, jak pisałam Wam, że stacja TLC szykuje polską wersję programu „Say Yes to The Dress”? Dziś już wiemy oficjalnie, że o podobnym programie myśli także TVN Style.

Program ma się pojawić na antenie stacji już jesienią tego roku. Jego idea jest prosta: prowadzący show będzie odwiedzał przygotowujące się do ślubu pary na kilka dni przed planowaną ceremonią ślubną i weselem i podpowiadał im – lub może raczej podpowiadała? – jak zająć się wszystkimi naglącymi sprawami, jak rozwiązać problemy, ogarnąć chaos ostatnich chwil przygotowań. Doradzi, co poprawić w wyglądzie pana młodego, jak zmienić źle dobrane dodatki panny młodej, jak rozsadzić gości – słowem: jak uratować wydarzenie przed ewentualnymi wpadkami.

No i najważniejsze – zapewne dla Was! TVN właśnie rozpoczyna poszukiwania uczestników programu. Można się zgłaszać drogą mailową na adres: sluby@tvn.pl. Należy podać imiona pary młodej, datę i miejsce ślubu oraz dane kontaktowe. Gorąco zachęcam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>