Bridelle Style – recenzja książki

Bridelle Style
Bridelle Style

Już jakiś czas minął, odkąd światło dzienne ujrzała książka Bridelle Style. Myślę, że to dobry moment na moją recenzję i mały konkurs, który zapowiadałam Wam jakiś czas temu.

Książka Bridelle Style to pięknie wydany album, prezentujący, jak już wiecie, 17 sesji zdjęciowych przybliżających 17 stylów, które dotychczas mogłyśmy podziwiać przede wszystkim na zagranicznych blogach i w magazynach ślubnych. Myślę, że publikacja stanowi dobry wstęp dla wszystkich, którzy dopiero wkraczają w świat ślubów, ukazując im trendy, z których część już na dobre zagościła w świecie. Jest również warta polecenia wszystkim, którzy po prostu mają słabość do ładnych rzeczy, bo książka Bridelle Style z pewnością właśnie taka jest!

Ruszyła przedsprzedaż książki Bridelle Style!

Bridelle Style

I choć publikacja nie daje szczegółowych porad odnośnie organizacji ślubów, przynosi nam wszystkim inny pożytek. Cudownie inspiruje i dzięki dopracowanym w każdym szczególe aranżacjom, scenografiom, charakteryzacjom i stylizacjom – jednym słowem: dzięki perfekcyjnie przygotowanym sesjom zdjęciowym, zwraca uwagę na wagę estetyki, która – niestety – bardzo często nie jest w stylizacjach ślubnych w Polsce istotnym kryterium wykorzystywania tych czy innych rozwiązań, dokonywanych zmian czy sięgania po nowości. Z Bridelle Style inspiracje możecie czerpać garściami, a potem z powodzeniem wykorzystywać je w swoich własnych projektach. Mam tylko jedną prośbę: nie starajcie się w 100% kopiować sesji Bridelle Style – jest mała szansa, że wyjdzie Wam to tak doskonale jak autorkom albumu. Aspirujcie do tego ideału, ale zamiast tracić energię na przenoszenie 1:1 idealnych stylizacji z albumu do realnego życia, które rządzi się przecież swoimi prawami, pomyślcie, jakie ich elementy najbardziej do Was pasują, tak aby pokazać Wasze osobowości i Wasz własny styl.

Bridelle Style

Bridelle Style

Oglądając Bridelle Style, zwróćcie uwagę przede wszystkim na bezbłędne zestawienia kolorystyczne, a także świeżość, którą niosą ze sobą światowe trendy. Czas spojrzeć szerzej i przestać powielać niemodne już schematy, ciągnące się za nami kolejną dekadę. I choć czasami podsuwane pomysły wydają się trudne do wykonania w polskich warunkach, warto pamiętać, że to właśnie tylko wstęp do własnych poszukiwań, zarówno stylu, jak i istotnych detali. Przefiltrujcie je więc przez siebie, weźcie przykład z dbałości o szczegóły à la Bridelle Style – i spokojnie oczekujcie sukcesu!

Bridelle Style

Bridelle Style

A co Wy sądzicie o książce Bridelle Style? Miałyście już okazję ją przejrzeć? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się wrażeniami.

Dla tych z Was, które marzą o zdobyciu tej publikacji, już jutro na moim ogłoszę mały konkurs. Zaglądajcie tutaj i na bloga!

Bridelle Style

Bridelle Style

PS Też uważacie, że wiele ujęć zaprezentowanych w publikacji śmiało mogłoby znaleźć się w albumie ślubnym? Jak będą wyglądać Wasze pamiątki ślubne zależy w końcu nie tylko od Waszego fotografa, ale i od Was, więc… Bierzcie przykład!

PS 2 Bridelle Style można również nabyć pod adresem http://www.shop.bridellestyle.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>