Brylant na miarę wielkiej miłości?

Fot. za: theybf.com
Fot. za: theybf.com

Podobno wielkość nie ma znaczenia, ale w przypadku 15-karatowego brylantu na palcu Ciary, amerykańskiej wokalistki R’n’B, faktycznie jest się czym zachwycać! Czytajcie kolejną część mojego cyklu o słynnych pierścionkach zaręczynowych!

Pierścionek, zaprojektowany przez nowojorskich jubilerów z ekskluzywnej firmy Avianne & Co., był zaręczynowym prezentem-niespodzianką na 29. urodziny gwiazdy od rapera Future’a, z którym Ciara związana była w 2013 roku.

Fot. za: stylenews.peoplestylewatch.com

Fot. za: stylenews.peoplestylewatch.com

Projektanci z Avianne & Co. podkreślali w wywiadach wyjątkowość konstrukcji pierścionka, zdolną utrzymać ten ogromny kamień w towarzystwie nie mniej imponujących, choć nieco mniejszych brylantów. Miłość Ciary i Future’a wydawała się równie wielka, wkrótce na świat przyszedł jej owoc – synek o imieniu Future Zahir Wilburn, urodzony w 2014 roku. Niestety, do ślubu nie doszło, a tego samego roku zaręczyny zostały zerwane – Ciara i Future definitywnie się rozstali. Sam pierścionek, wart 500.000 dol., powędrował z powrotem do ex-narzeczonego.  Niestety trudniej niż pierścionka było pozbyć się Ciarze tatuażu na serdecznym palcu symbolizującego tę nietrafioną miłość.

Czytaj także: Edwardiański brylant jak z Belle Epoque

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>