Jednobarwny tort weselny? Nuda!

Biało-czarny tort weselny fot. my-wedding-ideas.com

Czy rozmyślaliście kiedyś o tym, jak bardzo sztampowo przez lata tworzono u nas torty weselne? Kilka pięter, na szczycie figurki pary młodej, parę kwiatów – ot, cała fantazja. Na szczęście teraz możemy zaszaleć!

Zwróciłam ostatnio uwagę na tort utrzymany w równie pomysłowej, co żartobliwej stylistyce. Dość dominacji płci żeńskiej nad męską! Od teraz tort ma być nie tylko dedykowany elegancji panny młodej – niech tort będzie też ukłonem w stronę pana młodego! Przyznam, że forma tortu nasunęła mi skojarzenie z żartobliwym manifestem.

Bardzo jestem ciekawa, czy obie połówki równie wyraziście kontrastowały w smaku. Jedno jest pewne – goście weselni na pewno domagali się drugiego kawałka, by się o tym przekonać!

Póki co mogę sobie tylko wyobrażać, jak poradzili sobie z wyzwaniem cukiernicy. Na szczęście pomysł staje się coraz bardziej popularny i może jeszcze uda mi się znaleźć na weselu, na którym skuszę się na drugi kawałek tortu J ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>