Konkurs: Wygraj książkę Bridelle Style – wyniki

Bridelle Style
Bridelle Style

Drogie moje! Chciałam Wam serdecznie podziękować za wszystkie odpowiedzi na pytania konkursu, w którym do wygrania był egzemplarz „Bridelle Style”. Oraz za wszystkie miłe słowa, które do mnie napisałyście!

Co mogę powiedzieć o samym konkursie? Tyle, ile odpowiedzi, tyle dostałam wspaniałych, kreatywnych pomysłów na ślub i wesele – gratuluję Wam tak żywych i gustownych wizji! Wiele z Was dzieliło się swoimi pomysłami na własne wesele – nie tylko w teorii, w ramach odpowiedzi na zadane pytanie – ale tak naprawdę. Gratuluję Wam pomysłowości, wyczucia stylu i tego, że wiecie, czego chcecie. To pierwsze i bardzo ważne kroki do realizacji swojego ślubnego marzenia. Nie wątpię, że je zrealizujecie, i z całego serca życzę Wam, by było po prostu najpiękniejsze!

Było mi niezwykle trudno wybrać zwyciężczynię spośród tylu fantastycznych odpowiedzi: dostałam i wyczerpujące opisy, i piękne zestawienia zdjęć ilustrujących Wasze pomysły – a nawet najprawdziwsze rymy! Kusił „złocisty pstrąg na stole, karmelowy krem mamy i kukurydziany sos babci”, kusiła wizja ochładzania się „w ciepłe wieczory pełne tanecznego szaleństwa” elementami koloru Green Flash… Ostatecznie jednak książka powędruje do Majki, która wybrała akurat buttercup – kolor jej wewnętrznego dziecka!

Wszystkim serdecznie gratuluję i dziękuję za udział w zabawie. Życzę Wam także powodzenia w realizacji nawet najśmielszych stylizacyjnych planów weselnych!

PS Już wkrótce na moim blogu pojawią się pozostałe kolory wiosny 2016 wg Pantone, więc zaglądajcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>