Księga gości w formie… Jengi!

Fot. Jennifer Roper, za: ohweddings.net
Fot. Jennifer Roper, za: ohweddings.net

To naprawdę świetny pomysł na niebanalną księgę gości – nie tylko dla miłośników gier!

Znacie Jengę? To bardzo prosta, ale niezwykle emocjonująca gra polegająca na tworzeniu wieży z drewnianych, prostokątnych klocków. Banalne? Spróbujcie najpierw zagrać… Kolejne piętra buduje się bowiem w Jendze z klocków wyciągniętych z najniższych partii budowli 😉 Kto pierwszy doprowadzi wieżę do upadku, przegrywa.

Okazuje się, że Jenga świetnie nadaje się na księgę gości. Pomyślcie sami – zwłaszcza jeśli lubicie w nią grać – czyż nie przyjemnie byłoby mieć taki swój absolutnie unikalny zestaw, który przypominałby Wam piękne chwile Waszego ślubu i wszystkie dobre życzenia Waszej rodziny i przyjaciół?

Fot. za: elizabethannedesigns.com

Fot. za: elizabethannedesigns.com

Jak dla mnie – bomba!

PS Dodatkowym plusem wyboru takiej właśnie księgi gości jest to, że nie jesteście uzależnieni od żadnego wykonawcy, a całkowity koszt jej pozyskania to po prostu koszt gry i dobrego pisaka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>