Miłość – podaj dalej!

Brett oświadczył się Megan na weselu jej kuzynki. To była naprawdę piękna, rodzinna chwila! Fot. Youtube.com
Brett oświadczył się Megan na weselu jej kuzynki. To była naprawdę piękna, rodzinna chwila! Fot. Youtube.com

Dziś trochę o wcale nie tak oczywistym dzieleniu się swoim szczęściem. Bo wiadomo, TEN dzień jest absolutnie Wasz i tylko Wasz. No chyba że zechcecie to swoje szczęście „podać dalej”!

Tyler i Chelsea zechcieli. W trakcie swojej własnej imprezy weselnej umożliwili wieloletniemu chłopakowi kuzynki Chelsea – Brettowi – oświadczyny. Megan, nowa narzeczona, oczywiście o niczym nie miała pojęcia. I gdy Chelsea w czasie oczepin przymierzała się do rzucenia bukietem, Megan była gotowa, by zmierzyć się o to trofeum z innymi konkurentkami. Tymczasem… Zobaczcie zresztą sami:

Można powiedzieć, że to proste, mało wymyślne oświadczyny. Ale co z tego? To nie ma znaczenia, bo gołym okiem widać, jak bardzo są wzruszające, efekt zaskoczenia autentyczny, a od emocji aż kipi. Tak jakby wielka fala miłości przetoczyła się od młodej pary ku innej, zmieniając ją w parę narzeczonych. I świetnie.

Fot. Youtube.com

Fot. Youtube.com

Teraz trzeba zadbać o to, by ten łańcuszek nie został przerwany :)
Fot. Youtube.com

Fot. Youtube.com

Zobaczcie także: Bajka w prawdziwym życiu: zaręczyny Melissy Dohme

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>