Najważniejsze trendy i wydarzenia 2015 roku

trendy2015

Kończy się rok, nadszedł czas podsumowań. To, które właśnie piszę, będzie pierwszym podsumowaniem w historii mojego bloga – trudno mi ukryć ekscytację! Zobaczcie moją subiektywną listę najważniejszych wydarzeń i najsilniejszych trendów ślubnych prawie już minionego roku 2015.

To już prawie rok, odkąd prowadzę tego bloga i dzielę się z Wami moimi przemyśleniami oraz odkryciami związanymi z branżą ślubną. Wciąż odkrywam nowe rzeczy, wciąż cieszy mnie pisanie o nich – szkolę się, odwiedzam targi, prowadzę program ślubny – i nadal mi mało! Zobaczcie, co w 2015 roku zrobiło na mnie największe wrażenie i najbardziej zapadło mi w pamięć.

Ślub w plenerze – od marca możecie brać ślub poza urzędem stanu cywilnego, można zatem zrealizować marzenia o ślubie w plenerze lub w innym ciekawym miejscu. Oczywiście kilka warunków trzeba spełniać, ale o tym już kiedyś pisałam tutaj.

Fot. za www.stylemepretty.com

Fot. za www.stylemepretty.com

Naked Cakes – po dominacji tortów idealnie (i szczelnie) ozdobionych masą cukrową lub kremem, przyszedł czas na torty, które pokazują nieco więcej i w których blaty biszkoptowe stanowią nie tylko o walorach smakowych, ale i wizualnych.   

Fot. za ruffledblog.com i greenweddingshoes.com

Fot. za ruffledblog.com i greenweddingshoes.com

Wesele z perspektywy drona. Tradycyjna fotografia to dla niektórych za mało – teraz furorę robią drony, które nagrają wszystko z lotu ptaka.

Fot. za thestar.com

Fot. za thestar.com

Spodnie i kombinezony coraz śmielej z wybiegu trafiają na prawdziwe wesela. To niekonwencjonalne rozwiązanie idealnie sprawdzi się dla odważnych panien młodych, które są znudzone tradycyjnymi sukniami.

Fot. za chicvintagebrides.com i aisleperfect.com

Fot. za chicvintagebrides.com i aisleperfect.com

Długie wstążki zwisające z bukietów mogliśmy podziwiać w tym sezonie wyjątkowo często. Ten prosty dodatek dodaje wiązance uroku, a tworząc pionową linię, optycznie nieco wydłuża sylwetkę.

Fot. za greenweddingshoes.com

Fot. za greenweddingshoes.com

Oryginalne bukiety, a czasem nawet pojedyncze egzotyczne kwiaty lub gałązki widywane są na ślubach coraz częściej. Myślicie, że ten trend ma szansę przybyć do Polski?

Fot za greenweddingshoes.com i theprettyblog.com

Fot za greenweddingshoes.com i theprettyblog.com

Marsala – kolor roku 2015 wg Pantone królował przede wszystkim na wczesnojesiennych przyjęciach. Ta wyrafinowana barwa bardzo lubi się ze złotem.

marsala

Fot. za theperfectpalette.com

Kolekcja Reem Acra na jesień 2016 stała się prawdziwą sensacją tegorocznego Bridal Weeku. Wszystko ze względu na słuchawki i selfie sticki, które modelki miały ze sobą na wybiegu. Czy to oznacza, że nowe technologie stają się nieodłączną częścią nowoczesnego wesela?

Fot. za theknot.com

Fot. za theknot.com

Książka Bridelle Style. Ten pięknie wydany album wnosi do polskiej rzeczywistości ślubnej nieco świeżości i nowej dla nas, zachodniej estetyki. Mam nadzieję, że to początek nowej ery w polskich weselach. Czytajcie moją recenzję Bridelle Style!

Bridelle Style

Bridelle Style

Niczym wisienkę na torcie, na koniec zostawiłam sobie najważniejsze dla mnie wydarzenie. To właśnie rok 2015 przejdzie dla mnie do historii jako bardzo pracowity i inspirujący czas kręcenia mojego programu I nie opuszczę Cię aż do ślubu! Z niecierpliwością czekam na nowy sezon! Mam nadzieję, że Wy też 😉 A tutaj znajdziecie informację, jak można zgłosić się na casting do drugiej edycji. Serdecznie zapraszam!

A Wy, co dodalibyście do tej listy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>