Oznaczenia miejsc przy stole – minibuteleczki z liścikami

Fot. za: marthastewartweddings.com
Fot. za: marthastewartweddings.com

Pamiętacie mój wpis o księdze gości w formie listu w butelce? Znalazłam ostatnio podobne rozwiązanie, ale w mniejszej skali i spełniające inną funkcję. Za to równie romantyczne i być może jeszcze bardziej urocze!

Takie małe buteleczki do oznaczania miejsc przy stole podpatrzyłam u Marthy Stewart i od razu skojarzyły mi się z księgą gości a la list w butelce. Tak jak tamten pomysł wydają się wprost idealne do uroczystości w stylizacji plażowej, morskiej, żeglarskiej itd. Są po prostu urocze i do zwykłego rozdzielania miejsc przy stołach wnoszą element zabawy i loterii: a my, przy jakim stole zostaniemy usadzeni? Z kim?

I kto wie, może goście znajdą w nich – prócz numeru stołu ukrytego po wewnętrznej stronie karteczki z imieniem i nazwiskiem – jakieś dobre słowo od pary młodej? Albo podpowiedź, czym interesuje się przyszły sąsiad z prawej, a czym sąsiadka z naprzeciwka? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>