Panieński… weekend?

Wieczór panieński ma być wyjątkowym, niezapomnianym przeżyciem dla przyszłej panny młodej i jej najbliższych przyjaciółek. A gdyby tak zamienić ten wieczór w prawdziwe weekendowe święto kobiecości?

Szalone noce na mieście, czipendeilsi, torty z penisami. Wszyscy wiemy, jak wyglądają dzisiejsze wieczory panieńskie. Równie popularne są wizyty w okolicznym spa lub choćby u kosmetyczki – wspólne lub dla samej młodej. I niby fajnie, ale… czy to naprawdę to, o co nam w ten jedyny, wyjątkowy wieczór chodzi?

Co bardziej zaangażowane świadkowe lub najbliższe przyjaciółki organizujące imprezę starają się o odrobinę kreatywności, zabierając młodą na ekscytującą wycieczkę na strzelnicę, degustację win, do escape roomu czy na wspólną naukę jazdy na łyżwach lub pole dance. I super! Wszystko zależy od pasji i upodobań przyszłej panny młodej, bo to w końcu jej święto i to ona żegna się – raz na zawsze – z panieńskim życiem. Jedno jest jednak pewne – warto jasno komunikować w tym względzie swoje potrzeby, bo nie każdy ma ochotę na krępujące chwile na kolanach striptizera czy lizanie penisowych lizaków. A wieczór panieński ma być przeżyciem nie tylko niezapomnianym, ale i takim, na którego wspomnienie uśmiechamy się do siebie z prawdziwym zadowoleniem. Warto się postarać, by właśnie tak było.

Panieński… weekend?

A gdyby tak ten jeden mały wieczór zamienić na… dwa? I to nie tylko wieczory – bo jeszcze dni wypełnione relaksem, pielęgnacją i niekończącymi się pogaduchami? Na wyjątkowy panieński weekend, w trakcie którego z przyjaciółkami można się oddać prawdziwej celebracji kobiecości?

Dla wszystkich przyszłych młodych pań, które wraz z najbliższymi sobie kobietami chcą się naprawdę oderwać od szarej rzeczywistości, odpocząć, zadbać o siebie – a to wszystko w luksusowych warunkach i pięknej okolicy – mam wyjątkową propozycję: weekend w Hotelu Mikołajki*****!

I to nie byle jaki weekend – polecam Wam kobiecy pakiet przygotowany przez Hotel Mikołajki***** specjalnie z okazji Dnia Kobiet! A jeśli faktycznie zawitacie do Mikołajek 4-6 marca żegnać się ze swoim panieństwem, na pewno się spotkamy, bo ja takiego ładunku atrakcji na pewno nie przegapię!

Hotel Mikołajki*****

Hotel Mikołajki*****

Oto, co m.in. czeka Was w ramach oferty Zaczarowany Dzień Kobiet w terminie 4-6 marca 2016 w Hotelu Mikołajki*****:

2 noclegi w komfortowo urządzonym pokoju lub apartamencie,

2 obiadokolacje z napojami przygotowane specjalnie przez Szefa Kuchni,

2 śniadania (pobyt zaczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu),

Zaczarowany Ogród – Każda z Pań będzie mogła rozkwitnąć niczym piękny kwiat. Wystarczy przekroczyć bramę naszego zaczarowanego ogrodu, za którą czekać będą:

  • Kaya Karasińska – wizażowa wróżka, udzieli praktycznych rad i wskazówek na to jak podkreślić urodę w sposób nie tylko praktyczny, ale i kreatywny;
  • Martyna Bryk – mistrzyni fryzjerstwa – Panie będą mogły skonsultować swoje aktualne fryzury ze specjalistką, która zaproponuje dodatkowo ‘kwiatowe stylizacje’ pod sesje zdjęciową;
  • Alicja Reczek White Alice – fotograficzny ogród – Panie będą mogły zapozować do autorskiego portretu, który w ramach pamiątki dostaną w prezencie. Do wykorzystania będą czarodziejskie gadżety z garderoby stylisty;
  • Bartosz Grzywna, który uwieczni ten wyjątkowy dzień w Zaczarowanym Ogrodzie na filmie.

Bon do SPA & Wellness o wartości 200 pln/osoba do wykorzystania na zabiegi,

Indywidualne konsultacje z terapeutami SPA z doborem zabiegów odpowiednich do rodzaju skóry,

Bon o wartości 50 pln/osoba do wykorzystania w Klubie After Dark w sobotę,

Wieczór muzyczny z DJ w sobotę, noc saun w piątek, warsztaty medycyny estetycznej, dostęp do Strefy Basenowej i wiele innych!

Cena od 375 zł/osoba/doba w pokoju dwuosobowym. Więcej szczegółów na stronie Hotelu.

To jak? Widzimy się 4-6 marca na prawdziwym święcie kobiet w Mikołajkach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>