Pięć sposobów na wieczór panieński

Jak urozmaicić wieczór panieński, by nie skończyło się tylko na zabawie w klubie?
Jak urozmaicić wieczór panieński, by nie skończyło się tylko na zabawie w klubie?

Zanim powiesz sakramentalne „tak” i staniesz się przykładną żoną, żal byłoby nie wykorzystać ostatnich chwil wolności. W końcu wieczór panieński to po prostu obowiązek! Ale jak spędzić go inaczej niż na zabawie w klubie (no… albo czym tę zabawę poprzedzić, żeby było ciekawiej)?

Już niedługo Twój wielki dzień. Wiadomo… pewnie nie możesz się już doczekać długich wieczorów z mężem na kanapie ;), ale warto wcześniej zaakcentować fakt bycia panną i celebrować ostatnie chwile wolności w doborowym towarzystwie przyjaciółek. Może któryś z moich pomysłów okaże się być strzałem w „10”. Mam taką nadzieję!

 

Pole dance. Jakiś czas temu raz na zawsze taniec na rurze przestał kojarzyć się wyłącznie z klubami ze striptizem i zaczął być postrzegany jako bardzo zmysłowy sport. Tak więc ten rodzaj tańca nie jest już zarezerwowany tylko na wieczór kawalerski, ale świetnie wpisze się w plan wieczoru panieńskiego. Tym bardziej że studia tańca coraz częściej umieszczają w swojej ofercie zajęcia na ten specjalny dzień!

Burlesque. Coś dla miłośniczek kabaretu, musicali i Broadwayu. Taniec, który jest wyjątkowo zmysłowy i kobiecy. Uczy gracji, świadomości własnego ciała oraz dodaje pewności siebie. I najważniejsze – tutaj bardziej niż umiejętności liczy się wyraz i temperament! Zajęcia idealne na wspólny wypad z przyjaciółkami.

Spa. Co sprawi, że będziesz czuła się zrelaksowana i zapomnisz (przynajmniej na chwilę), ile jeszcze rzeczy trzeba przygotować na wesele? Oczywiście wizyta w spa. Plus za to, że Ty i Twoje przyjaciółki po wizycie w spa w klubie będziecie wyglądać najlepiej (jeśli oczywiście się i tam wybierzecie) :)

Fot. za: escaperoom.com.au

Fot. za: escaperoom.com.au

Escape room. Jeśli zawsze chciałaś być detektywem i uwielbiasz kryminały, ta rozrywka będzie dla Ciebie idealna. Wraz z grupą znajomych wchodzisz do pokoju, w którym każdy element może mieć znaczenie. Szukając poszlak, dążysz do odnalezienia klucza i wydostania się z pokoju. Oczywiście czas jest ograniczony. I ta adrenalina…!

Wypad za miasto w babskim gronie. To coś dla tych, które chcą się oderwać od miejskiego zgiełku i pobawić się w wyselekcjonowanym gronie 😉 Wspólne rozmowy do białego rana, wypady w góry, a może zabawa na plaży i wyprawy rowerowe. Cokolwiek to nie będzie, ważne, żeby ten czas Cię odprężył i został w pamięci na długo.

I co Wy o tym myślicie? Który plan najlepszy?

1 Komentarz

  • zuzaa_87 pisze:

    z jednej strony podoba mi się wizja relaksu w spa, ale tak sobie myslę że wolę ten wieczór jednak spędzić bardziej rozrywkowo i poszaleć z dziewczynami przy dobrej muzyce i w dobrym towarzystwie. ostatnio trafiłam też na super nowość od vaporti.pl Mieli ekstra pomysł na biznes i na imprezy takie jak nasz wieczór panieński czy kawalerski to idealna sprawa, takie bezpieczne vapshoty, dużo lepsza opcja niż tradycyjne %%% po których głowa rano boli;) Już się doczekać nie mogę panieńskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>