Powitanie na moim blogu :)

89

Kochani! To wyjątkowy dzień… Za chwilę oddam w Wasze ręce coś, nad czym pracowałam od kilku miesięcy. A właściwie od momentu, kiedy zaczynałam planować własny ślub.

Już pewnie domyślacie się, czemu poświęcony będzie niniejszy blog – ślubom właśnie! Ale nie tylko: znajdziecie tutaj wszystko to, co wiąże się z zaręczynami, przyjęciami weselnymi, podróżami poślubnymi i ich innymi nieodłącznymi elementami. Chcę podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, bo dziś już wiem, że połowy swoich zmartwień i stresu mogłam uniknąć. Dlatego też stworzyłam bloga, aby przygotowania do Waszego Wielkiego Dnia były przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem!

Serdecznie zapraszam do lektury i kontaktu – z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania i sugestie dotyczące wpisów na blogu.

Do usłyszenia!

Iza

3 KOMENTARZE

  1. Świetny blog, gratuluję 🙂 A porady póki co bardzo przydatne, uporządkowane i w całym galimatiasie i stresie związanym z przygotowaniami takie wskazówki z pewnością będą przydatne. Pozdrawiam serdecznie 🙂

  2. Nie spodziewałam się tak przyjemnej lektury… barwnie tutaj i nawet pachnie konwaliami! Prawdziwy, kobiecy wystrój z konkretną treścią i faktami, to dobra receptura. Wszystkie uwielbiamy temat ślubny; wszystkie mamy ochotę aby nasz ślub był tym naj… nie wszystkie jednak mamy pojęcie, jak się do tego zabrać. Dobrze jest oprzeć się na profesjonalnych radach i nowatorskich pomysłach. Z turkusowym blaskem w oku, Mauritius pozdrawia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here