Przedsprzedaż książki Bridelle Style

Ruszyła przedsprzedaż książki Bridelle Style!
Ruszyła przedsprzedaż książki Bridelle Style!

Kto jest zainteresowany zakupem książki Bridelle Style, może kupić ją w przedsprzedaży, a co za tym idzie – w niższej cenie!

Trzeba się jednak spieszyć – przedsprzedaż na www.bridellestyle.pl trwa tylko do 17 listopada. Wysyłka książek zamówionych w przedsprzedaży rozpocznie się 18 listopada.

Wyjątkowa, ogromna (336 stron!) książka Bridelle Style to 18 sesji, ponad 680 zdjęć. Przepiękne realizacje, wyjątkowe miejsca, suknie, aranżacje. Wszystko po to, aby zainspirować Was do realizacji wymarzonego ślubu i wesela.

Książka podzielona jest na 17 rozdziałów + 18. rozdział z sesją niespodzianką. Każda z części poświęcona jest innemu stylowi ślubnemu. Styl ilustrowany jest dedykowaną sesją zdjęciową oraz przewodnikiem, który znajduje się na końcu każdego rozdziału.

Bridelle Style

Bridelle Style

Do każdego egzemplarza książki dołączany jest 200-stronicowy Bridelle Wedding Guide z ofertami najlepszych polskich firm z branży ślubnej.

Cóż pisać więcej – polecam! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>