Przepiękna girlanda z róż i iglaków

Fot. JoPhoto, za: theperfectpalette.com
Fot. JoPhoto, za: theperfectpalette.com

Zachwyciła mnie ostatnio przepiękna ozdoba stołu – girlanda z gałązek drzew iglastych z czerwonymi różami. Idealnie wpasowuje się w świąteczno-zimowy klimat, jakim możemy się właśnie cieszyć.

Zobaczcie sami, jak wieczna, głęboka zieleń iglaków współgra cudownie z soczystą czerwienią róż. Ten zestaw kolorów uważany jest za typowo świąteczny i z tego powodu bywa często odrzucany przez dekorujących sale weselne. Czy aby na pewno słusznie?

Kwiatowe i zielone girlandy już od jakiegoś czasu robią na weselnych stołach prawdziwą furorę, szczególnie na uroczystościach w stylu botanical, rustical i barn weddings, whimsical czy garden party. Na moje oko nieoczekiwany zestaw tak eleganckiego kwiatu, jakim jest czerwona róża, z zielenią lasu dodaje dekoracji nowej jakości. Nie wspominam już nawet o idealnie dobranej zastawie stołowej, bo trudno mi sobie wyobrazić, żeby takie srebra podawać np. setce gości. W przedstawionej na zdjęciach stylizacji wszystko jednak współgra idealnie – i ta spójność to coś, do czego zdecydowanie warto aspirować.

Fot. JoPhoto, za: theperfectpalette.com

Fot. JoPhoto, za: theperfectpalette.com

A już wkrótce więcej o zimowych dekoracjach z iglakami w roli głównej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>