Rusza kolejna edycja programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”!

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska

Z ogromną radością zapraszam Was wreszcie na nowy sezon mojego programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”! Pierwszy odcinek – już w niedzielę 17 kwietnia na TVN Style. Nie mogę się doczekać 😉

W ostatnich tygodniach byłam naprawdę bardzo zajęta, ale wreszcie widać efekty! A dokładniej – zobaczycie je w najbliższą niedzielę 17 kwietnia o godzinie 13:40, kiedy to TVN Style wyemituje pierwszy odcinek drugiej serii mojego programu I nie opuszczę Cię aż do ślubu (uwaga! casting wciąż trwa, możecie się zgłaszać na bieżąco). Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa – pomyślnie udało nam się zainaugurować sezon, a co najważniejsze – będziemy Wam towarzyszyć z kamerą aż do jesieni. Mimo zmęczenia już się cieszę na kolejne zdjęcia, kolejne wspaniałe pary i kolejne sytuacje, które będzie trzeba wraz z Wami kreatywnie rozwiązać!

Tymczasem pozdrawiam Was serdecznie – oczywiście z planu…
Buziaczki z planu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", TVN Style!

Buziaczki z planu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, TVN Style!

…i zapraszam Was w niedzielę 17 kwietnia o 13:40 na TVN Style na spotkanie z Anią i Karolem, bardzo ciekawą i fajną parą z Charzyna pod Kołobrzegiem. Jak się dowiecie, czym młodzi zajmują się na co dzień… będziecie zaskoczeni. Ja byłam BARDZO!

A dla tych, którzy nie będą mogli oglądać premierowego odcinka w premierowych czasie, będą oczywiście powtórki: we wtorek 19.04 o godz. 13:50, w piątek 22.04 o godz. 23:30 i w sobotę 23.04 o  godz. 14:15! Do zobaczenia!

 

1 Komentarz

 • Patrycja pisze:

  Super odcinek ! 😀
  Bardzo mi się podoba ściana za Państwem Młodych :)
  Czy mogę Panią prosić o namiary na papierowe kwiaty <3 ! z góry dziękuję 😉 mój e-mail :
  Pozdrawiam Patrycja
  P.S Czekam z niecierpliwością na następne odcinki :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>