Ślubne tatuaże – hit czy kit?

Tatuaże dla par są obecnie bardzo modne. Nie są jednak ozdobą dla każdego... Fot. Instagram.com/_sky.mason
Tatuaże dla par są obecnie bardzo modne. Nie są jednak ozdobą dla każdego... Fot. Instagram.com/_sky.mason

W internecie coraz częściej natykam się na propozycje ślubnego tatuażu zamiast obrączki lub jako dodatku do niej. Postanowiłam więc zapytać: co Wy o tym sądzicie?

Bierzemy ślub z myślą, że będziemy razem przez całe życie. Tatuaż również robimy z myślą, że zostanie z nami do końca. Jednak połączenie tych dwóch rzeczy wzbudza we mnie mieszane uczucia (tym bardziej że przeczytałam gdzieś, że te na palcach lubią się rozlewać i po pewnym czasie nie wyglądają estetycznie). Mimo to przygotowałam dla Was małą galerię tych najbardziej pomysłowych.

Zrobilibyście sobie któryś z nich? Co sądzicie o takiej decyzji? A może już macie taki tatuaż?

Ślubne tatuaże - ozdoba na całe życie. Co o nich myślicie? Fot. za Popsugar.com

Ślubne tatuaże – ozdoba na całe życie. Co o nich myślicie? Fot. za Popsugar.com

1 Komentarz

  • topsy kretss pisze:

    ślubne tatuaże to całkiem fajna sprawa jak dla mnie ale tylko i wyłącznie jeśli są tak delikatne jak te na zdjęciach :). Ja osobiście zrobiłabym je w bardziej ukrytych miejscach ale te też są super. Kto wie? może za rok gdy już będziemy po ślubie wpadnie nam taki pomysł do głowy z mężem :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>