Stylowe upominki – kaktusy i sukulenty

Fot. za: greenweddingshoes.com
Fot. za: greenweddingshoes.com

Robicie wesele w stylu botanicznym? A może szukacie upominku dla gości, który zostanie z nimi na dłużej? Wybierzcie kaktusa!

Myślenie nad tym, co podarować gościom w ramach podziękowania, zabiera często bardzo dużo czasu. A gdyby tak… podarować kaktusa? Roślina w ramach podziękowania to chyba nie jest taki zły pomysł? A jeśli przy okazji nie będzie wymagająca i stale zielona? To jeszcze lepiej!

Łapcie kilka pomysłów na kaktusa.
Fot. za: happywedd.com, huffingtonpost.com, mywedding.com

Fot. za: happywedd.com, huffingtonpost.com, mywedding.com

Co Wy na to?

Zainspiruj się: Botanical wedding – wesele botaniczne

Komentarzy: 3

  • sukulenty są piekne ! :) myslimy wlasnie o nich :)

  • Nicole Hartun pisze:

    Oczywiście, że tak! <3 właśnie taki plan mamy z narzeczonym ze względu na jego zamiłowanie do kaktusów i succulentów ^_^ niestety trzeba je jednak wyłapać w najkorzystniejszy sposób, żeby cena nie odstraszyła, bo w końcu to nie to samo co magnes na lodówkę 😉

  • mariola pisze:

    Sukulenty to super pomysł, jak się je ładnie przyozdobi to już w ogóle wyglądają ślicznie. Jednak nie wiem jak z ich praktycznością czy goście wsadzą je później do ziemi? Zwykle najlepiej wyglądają one w większej ilości a ty zaś wzrastają koszta. Zgadzam się także z Nicole, że obecnie dawać magnesy na lodówkę czy kalendarzyki ze zdjęciem to raczej średni pomysł, już znacznie lepiej prezentują się zdjęcia z fotobudki. Jest to fajna pamiątka dla gości i młodej pary i przynajmniej z pewnością każdy oglądając zdj przypomni sobie o weselu:) co myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>