Stylowe upominki – sadzonki iglaków

Fot. za: jyweddings.com i brit.co
Fot. za: jyweddings.com i brit.co

Sadzonka wiecznie zielonego iglaka w formie uroczego upominku dla gości to propozycja dla miłośników natury i ekologii, idealna na wszelkiego rodzaju wesela botaniczne, wiejskie, barn i przede wszystkim – zimowe.

Tak to już jakoś jest, że iglaki najbardziej zachwycają zimą, przywodząc na myśl nie tylko bożonarodzeniowe drzewko, ale też bajkowy klimat ośnieżonego lasu i wieczną zieleń w ogóle. Dlatego pomyślałam, że ten uroczy upominek – spersonalizowana sadzonka dowolnego iglaka – najbardziej będzie pasować do zimowych wesel. Jeśli chcecie, by Wasza uroczystość była prawdziwie „zielona”, to wręcz strzał w dziesiątkę. Bardzo na miejscu w przypadku uroczystości w stylu botanical wedding, barn wedding, rustical czy whimsical. I choć zimą trudno zorganizować wesele outdoorowe, zawsze można wprowadzić odrobinę natury do wnętrz.

Fot. za: rusticweddingchic.com, thetreschic.biz i snippetandink.com

Fot. za: rusticweddingchic.com, thetreschic.biz i snippetandink.com

Fot. za: greenworldproject.net, beau-coup.com i stylemepretty.com

Fot. za: greenworldproject.net, beau-coup.com i stylemepretty.com

Czytaj także: Plaster miodu na weselu

Jak Wam się podobają takie upominki?

Pamiętajcie, nie każdy gość będzie miał odpowiednie miejsce do zasadzenia drzewka. Żeby iglaki nie trafiły na śmietnik, warto wymyślić alternatywę: np. podpowiedź, gdzie można swobodnie zasadzić iglaczka.

Czytaj także: Botanical wedding, czyli zieleń na pierwszym planie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>