Szmaragd godny księżniczki Neytiri

Fot. za: blog.hellomagazine.com
Fot. za: blog.hellomagazine.com

Szmaragd, ślub w tajemnicy i rodzinne szczęście – aktorka Zoe Saldana udowadnia, że można inaczej! Oto kolejny odcinek mojego cyklu o słynnych pierścionkach zaręczynowych.

Zupełnie nietypowy – jak na nieśmiertelną klasykę brylantowych pierścionków zaręczynowych – jest miłosny klejnot aktorki Zoe Saldany, gwiazdy filmu „Avatar”. Przepiękny 10-karatowy szmaragd o gładkim kaboszonowym szlifie i gruszkowatym kształcie lśni na jej palcu w towarzystwie dwóch dużych brylantów i mnóstwa maleńkich brylancików. Wartość tego cacka szacowana jest na minimum 30 000 dol.

10-karatowy szmaragd Zoe Saldany. Fot. za: glamour.com

10-karatowy szmaragd Zoe Saldany. Fot. za: glamour.com

O zaręczynach aktorki z hiszpańskim artystą Marco Perego filmowy światek dowiedział się dopiero w listopadzie 2013 roku na gali LACMA Art+ w Los Angeles, podczas gdy para była małżeństwem już od czerwca! Ich potajemny ślub w Londynie (zaledwie po trzech miesiącach znajomości) oraz przyjęcie przez każde z nich nazwiska współmałżonka (Zoe Saldana-Perego i Marco Perego-Saldana) to prawdziwa rzadkość wśród celebrytów goniących za rozgłosem. Co ciekawe, dzieci państwa Saldana-Perego, to bliźniaki urodzone w listopadzie 2014, które także noszą ich podwójne nazwisko oraz wychowywane są dwujęzycznie – po hiszpańskim tacie i amerykańskiej mamie. Całej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!

Czytaj także: Diamenty są wieczne, miłość niekoniecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>