Szukamy par do programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”!

casting

Program I nie opuszczę Cię aż do ślubu cieszy się Waszym ogromnym zainteresowaniem, co, nie ukrywam, cieszy mnie niesamowicie! Dostaję od Was mnóstwo wiadomości z pytaniem, jak się do niego dostać: nic prostszego! Prześlijcie swoje zgłoszenie i czekajcie, aż się odezwiemy :)

casting

Ślub już niebawem, a macie wrażenie, że nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik? Znam to uczucie- zmagają się z nim wszyscy uczestnicy programu. Ale spokojnie! Wróżka ślubuszka nie zostawi Was przecież w potrzebie! Dajcie tylko mi szansę zadziałać i zgłoście się na casting. Jak to zrobić? Szczegóły, ankietę i regulamin znajdziecie TUTAJ 

Aktualnie poszukujemy Par, które pobierają się 3 i 10 marca 2018r. Mowa o Was? Nie zwlekajcie! Wypełnijcie zgłoszenie już dziś!

casting

Cezary Piwowarski/PIXEL


Casting jest organizowany przez B3Films Sp. z o.o.

Administratorem Danych Osobowych uczestników castingu jest B3Films Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Wilanowskiej 287/9.
Dane osobowe Uczestników castingu są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia castingu. Uczestnik castingu ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, a zgody na ich przetwarzanie mogą zostać wycofane w dowolnym czasie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>