Trendy w modzie ślubnej, które sprawdzą się w czasie upałów

1
103
Jesus Peiro, Antonio Riva i Kaviar Gauche. Fot. za: kaviargauche.com, austinscarlett.com i jesuspeiro.com

Upały nie odpuszczają, więc postanowiłam sprawdzić, czy moda nadąża za temperaturami!

Prześledziłam aktualne trendy i wybrałam te, które sprawdzą się w czasie upału. Zresztą same zobaczcie, co dla Was przygotowałam 🙂

Bieliźniany szyk

Bielizna zdecydowanie przestała być na drugim planie – bieliźniany trend jest widoczny wyraźnie w krojach sukien ślubnych, które przypominają koszule nocne, halki, bieliźniane gorsety czy staniki. Warte rozważenia – w takich sukienkach przecież nie może być gorąco!

Carolina Herrera, Vera Wang i Reem Acra. Fot. za: carolinaherrera.com, verawang.com, reemacra.com
Carolina Herrera, Vera Wang i Reem Acra. Fot. za: carolinaherrera.com, verawang.com, reemacra.com
Elizabeth Fillmore. Fot. za: elizabethfillmorebridal.com
Elizabeth Fillmore. Fot. za: elizabethfillmorebridal.com
Wielofunkcyjne

O tych sukienkach wspominałam już w poprzednim poście. Idealne dla tych z Was, które marzą, by przez chwilę poczuć się jak księżniczka, ale nie chcą rezygnować z komfortu. Możecie mieć obie te rzeczy jednocześnie, jeżeli zdecydujecie się na model z odpinaną spódnicą. W czasie ceremonii będziecie prezentować się pięknie w rozłożystej sukni, a na weselu, po odpięciu spódnicy, staniecie się królowymi parkietu.

Zuhair Murad suknia Penny z nakładaną spódnicą, Rosa Clara i Vera Wang. Fot. za: zuhairmurad.com, modwedding.com i verawang.com
Zuhair Murad suknia Penny z nakładaną spódnicą, Rosa Clara i Vera Wang. Fot. za: zuhairmurad.com, modwedding.com i verawang.com
Boho

Wesele w stylu boho to prawdziwy hit na Zachodzie, a do tego suknie w tym stylu są wprost stworzone na gorące dni – w końcu wiele dziewczyn wybiera je, jeśli planują wesele na plaży. Przewiewne, lekkie i z charakterem!

Oscar de la Renta, Sarah Seven i Christos. Fot. za: oscardelarenta.com, sarahseven.com, christosbridal.com
Oscar de la Renta, Sarah Seven i Christos. Fot. za: oscardelarenta.com, sarahseven.com, christosbridal.com
Anna Kara, Gosia Baczyńska i Rue de Seine. Fot. za: annakara.com, gosiabaczynska.com i ruedeseine.com
Anna Kara, Gosia Baczyńska i Rue de Seine. Fot. za: annakara.com, gosiabaczynska.com i ruedeseine.com
Jeszcze więcej krótkich 😉

Wiem, wiem… krótkim sukienkom poświęciłam już cały wpis, ale nie może ich zabraknąć w zestawieniu trendów na upały. W końcu im mniej materiału, tym lepiej. Jeśli nie chcecie wkładać krótkiej sukienki od razu, miejcie ją w pogotowiu jako drugą kreację. Na pewno będziecie sobie wdzięczne za tę decyzję, kiedy żar będzie lał się z nieba.

Oscar de la Renta, Antonio Riva i Kate McDonald. Fot. za: oscardelarenta.com, weddinginspirasi.com i katemcdonaldbridal.com
Oscar de la Renta, Antonio Riva i Kate McDonald. Fot. za: oscardelarenta.com, weddinginspirasi.com i katemcdonaldbridal.com
Pronovias i Kaviar Gauche (x2). Fot. pronovias.com i kaviargauche.com
Pronovias i Kaviar Gauche (x2). Fot. pronovias.com i kaviargauche.com
Dziewczęce i romantyczne

Suknie z lejącego się materiału, tiule, kwiatki, motylki i cieniutkie ramiączka – przywodzą na myśl stroje rusałek. Wprost stworzone dla romantyczek – bez koła, usztywnień i długich rękawów, czyli w sam raz na letnie upały.

Austin Scarlett, Kaviar Gauche i Christos. Fot. za: austinscarlett.com, kaviargauche.com i kaviargauche.com
Austin Scarlett, Kaviar Gauche i Christos. Fot. za: austinscarlett.com, kaviargauche.com i kaviargauche.com

 

Jesus Peiro (x2) i Catherine Deane. Fot. za: jesuspeiro.com i catherinedeane.com
Jesus Peiro (x2) i Catherine Deane. Fot. za: jesuspeiro.com i catherinedeane.com
Koronki i transparentne wstawki

Ten trend dedykowany jest zdecydowanie osobom odważnym. Co prawda koronki i aplikacje przykrywają to, co trzeba, ale jednak większa część ciała pozostaje odkryta. Jak dla mnie przypominają kreacje z czerwonego dywanu i na pewno są bardzo przewiewne 😉

Pronovias i Kaviar Gauche (x2). Fot. pronovias.com i kaviargauche.com
Pronovias i Kaviar Gauche (x2). Fot. pronovias.com i kaviargauche.com

Co sądzicie o tych kreacjach? Potraficie odnaleźć tutaj coś dla siebie?