Wieczorek panieński: upominek z klasą

Piżamka Lunaby świetnie się nadaje na gustowny upominek dla druhen lub przyjaciółek na wieczór panieński
Piżamka Lunaby świetnie się nadaje na gustowny upominek dla druhen lub przyjaciółek na wieczór panieński

Jak zaskoczyć przyjaciółki i kuzynki, z którymi spędzamy wieczorek panieński? Oprócz ciekawych rozrywek na pewno warto zadbać o to, aby każda z pań otrzymała miły upominek.

Jednym z najciekawszych pomysłów, na jakie ostatnio trafiłam, są pięknie zaprojektowane koszulki nocne marki Lunaby. Co ciekawe, jest to marka założona przez polską blogerkę Style Digger i jej mamę!

Jak napisała mi sama Asia, ostatnio jej koszulki i piżamki zamawiane są przez panny młode ze Stanów Zjednoczonych i Nowej Zelandii. Proszą one najczęściej o spersonalizowanie zamówienia, np. przez wyhaftowanie imion na koszulkach. Podoba mi się to, że nasze rodzime produkty są coraz częściej doceniane przez zagraniczne klientki – myślę, że nie mamy się już czego wstydzić, jeśli chodzi o jakość materiałów czy wykonanie.

LB obie koszulki

Na stronie sklepu koszulki oferowane są w trzech kolorach: romantycznym różu, zdecydowanym granacie i dziewczęcej bieli. Mnie najbardziej podoba się granat, choć i róż jest kuszący…

Piżamka Lunaby

Piżamka Lunaby

Wieczorek panieński można zakończyć wspólnym piżama party w podarowanych gościom piżamkach z wyhaftowanymi na nich imionami pań. Taka pamiątka na długo zostanie z obdarowaną, przypominając jej ten wyjątkowy wieczór. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>