Wygraj wymarzone buty do ślubu – konkurs!

Fot. za mariannano.com
Fot. za mariannano.com

Marzysz o pięknych, spersonalizowanych butach ślubnych, ale nie możesz takich znaleźć? Weź udział w konkursie, jaki przygotowałam z pracownią Marianna no i wygraj buty o wartości 500 zł!

Marzysz o spójnej i doskonałej stylizacji ślubnej, ale wizję tego wymarzonego dnia psuje Ci jeden szczegół… Fryzura umówiona, sukienka jak z żurnala, tylko te buty. Jak je dobrać, gdzie znaleźć takie, które Cię zadowolą? Nie jest łatwo! A gdyby tak ktoś wykonał dla Ciebie Twoja wymarzoną, jedyną w swoim wydaniu i w 100% spersonalizowaną parę butów do ślubu? Nie myślałaś o tym, prawda? Takie rozwiązanie wydawało Ci się dotąd mało prawdopodobne? No cóż – to jak najbardziej możliwe. Wystarczy wziąć udział w konkursie, jaki dla Was przygotowałam z Marianna no.

Fot. za mariannano.com

Fot. za mariannano.com

Konkurs! Wygraj wymarzone buty do ślubu!

Zapraszam Was do udziału w konkursie, jaki dla Was przygotowałam wraz z Marianna no. Nagrodą w nim jest możliwość stworzenia pary butów, która będzie idealna dla Was. Z obcasem, kolorem, fasonem i zdobieniami dokładnie takimi, jakie sobie wymyśliłyście, wyobrażając sobie siebie w tym superważnym dniu. Jestem pewna, że będzie to para butów nie tylko wymarzona, ale i piękna oraz wygodna. I… piękna – czy już o tym wspominałam? Bo takie właśnie buty tworzy Marianna no.

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs odbywa się na Facebooku. Musisz więc posiadać zweryfikowane konto w tym serwisie.

Jak powalczyć o wymarzone buty? Wystarczą trzy kroki!

1. Polub profil marianna no wedding shoes oraz mój profil (no niemożliwe, że jeszcze nie lubisz! ;)))

2. W komentarzu do konkursowego wpisu na fan page’u Wedding Dream opisz swoje wymarzone buty do ślubu

3. Udostępnij post konkursowy z profilu Wedding Dream na swoim profilu osobistym (wyszeruj).

Jeszcze raz: polub, skomentuj i udostępnij 😉 Zwycięzcę wyłonimy spośród osób, które wykonały wszystkie trzy kroki 😉

Konkurs trwa od 3 lutego 2017 r. do 8 lutego 2017 r. – do końca dnia, czyli do godz. 23:59. Komentarze zamieszczone pod wpisem po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Nagrodą jest zaprojektowanie i wykonanie przez Marianna no Wedding Shoes butów o wartości do 500 zł dopasowanych do stylizacji Laureatki.

Wyniki konkursu ogłosimy 10 lutego – we wpisie na fp i tutaj, na moim blogu.

W razie wątpliwości – zajrzyjcie do regulaminu.

Buty od Marianna no

Jak powstała marka Marianna no? O tym opowiedziała mi jej twórczyni. – Pomysł na swoje miejsce w świecie po prostu mi się przyśnił. Każdy ma marzenia, często niespełnione. Ja swoje postanowiłam zrealizować – i tak powstała marka Marianna no. Bezpośrednim impulsem był moment poszukiwania butów do ślubu – ale nie dla mnie, tylko dla mojej siostry. Znalazłyśmy wtedy niesamowite buty, które były dostępne w internecie, ale tylko na ekranie, bo cena była zaporowa. Do tego przepiękna broszka, którą wyobraziłam sobie już na butach… Przykro mi było patrzeć na bliską osobę, która tak bardzo chciała mieć buciki dla księżniczki. Postanowiłam więc zrobić dla niej buty. Wydaje mi się, że nawet nieźle to wyszło… Dziś liczbę indywidualnych realizacji określam w dziesiątkach – opowiada Maria, właścicielka i projektantka w Marianna no.

Znalazła wiele satysfakcji w projektowaniu butów według potrzeb jej klientów. Takich, jakich nie ma nikt inny, idealnych, by przykuć uwagę, wyróżnić się. I takich, w których da się przetańczyć całą noc. I ewidentnie stało się to czymś więcej niż tylko pracą: – Między praniem, prasowaniem, odrabianiem lekcji ze starszym synem czy wygłupami z młodszym odpowiadam także dziewczynom na ich pytania. Doradzam nie tylko w kwestii doboru butów, ale i uczesania czy doboru sukni. Staram się być ich przyjaciółką. Najczęściej tych, które mieszkają za granicą i nie mają z kim porozmawiać.

Jak wyglądają owoce takiej kooperacji? Zobaczcie przykładowe realizacje od Marianna no Wedding Shoes, po więcej zapraszam Was na stronę pracowni.

Fot. za mariannano.com

Fot. za mariannano.com

Fot. za mariannano.com

Fot. za mariannano.com

Fot. za mariannano.com

Fot. za mariannano.com

Fot. za mariannano.com

Fot. za mariannano.com

I jak? Chciałybyście w takich butach udać się do ślubu? Zapraszam Was do udziału w konkursie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>