Zapraszam na II Czarnoleskie Targi Ślubne

Plakat Targi slubne 2017

Już 19 lutego odbędą się II Czarnoleskie Targi Ślubne w Hotel**** Pałac Czarny Las w Woźnikach pod Częstochową. Zapraszam Was do odwiedzenia tego pięknego miejsca i wzięcia udziału w ciekawych spotkaniach i prelekcjach.

Idealne na niedzielną wycieczkę okolice i wspaniale odrestaurowany XIX-wieczny pałac to wystarczające powody do odwiedzenia Czarnego Lasu. Gdy dodatkowym pretekstem stają się targi ślubne, to już naprawdę ciężko o dobrą wymówkę!

Zobaczcie, jak tam pięknie!
Fot. za; czarnylas.pl

Fot. za; czarnylas.pl

Fot. za; czarnylas.pl

Fot. za; czarnylas.pl

Fot. za; czarnylas.pl

Fot. za; czarnylas.pl

II Czarnoleskie Targi Ślubne

W najbliższą niedzielę w Hotel**** Pałac Czarny Las w Woźnikach od 14:00 na gości czekają wszystkie obowiązkowe atrakcje: degustacja menu weselnego, występy zespołów, stoiska z modą ślubną i prelekcje licznych specjalistów – konsultantek ślubnych, dietetyka, trenerów personalnych. Będzie można zasięgnąć porady stylistek, wizażystek, fryzjerów, wziąć udział w konkursach z nagrodami i zdobyć rabaty na usługi. Kogo jeszcze trzeba namawiać?

Koszt uczestnictwa to 60 zł/para. Pamiętajcie, że należy się rejestrować pod e-mailem: recepcja@czarnylas.pl lub telefonicznie: (34) 35 73 078.

Do zobaczenia?
Program II Czarnoleskich Targów Ślubnych 19 lutego 2017

Program II Czarnoleskich Targów Ślubnych 19 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>