Zapraszam na Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA

VI Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA****
VI Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA****

Już 15 listopada odbędą się VI Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA****. To wyjątkowa okazja, by nie tylko poznać wnętrza i możliwości tego atrakcyjnego obiektu, ale też by zapoznać się z ofertą wielu firm zajmujących się organizacją ślubów i wesel. To także okazja do spotkania się ze mną!

Na szóstych już Targach Ślubnych w ParkHotel Łysoń&SPA w Inwałdzie będę miała zaszczyt prowadzić dwa panele dyskusyjne na temat organizacji wesel. Dyskusje z moim udziałem odbędą się o godz. 11:00 i 13:00 i są bezpłatne – bardzo serdecznie Was wszystkich zapraszam! A tych, którzy chcą mieć pewność, że nic ich nie ominie, namawiam do rejestrowania swojej obecności na panelach pod adresem mailowym: marketing@phlyson.pl. Liczba uczestników jest niestety ograniczona 😉

Zapraszam także na panele (godz. 12:00 i 15:00) z udziałem innego gościa targów – panią Barbarą Lech, coachem i kreatorem wizerunku. Zapozna Was ona z tajnikami wykonania wyjątkowego makijażu, analizy kolorystycznej oraz doboru garderoby do każdego rodzaju sylwetki.

Jestem pewna, że będzie bardzo inspirująco – nie tylko podczas dyskusji. Spotkania z wystawcami – doświadczonymi, profesjonalnymi firmami pomagającymi młodym parom podjąć ważne decyzje i zrealizować marzenia związane z Tym Jedynym Dniem – mogą wiele wnieść do Waszych ślubno-weselnych planów. Kto wie, jakie inspiracje przywieziecie z Inwałdu!

Zobaczcie, jak targi prezentują się w małym zestawieniu liczbowym:
  • 900 m2 powierzchni wystawienniczej,
  • 38 wystawców,
  • 4 panele dyskusyjne,
  • 5 pokazów,
  • 6 prezentacji zespołów muzycznych
  • 2 degustacje menu weselnego
  • liczne nagrody w konkursach oraz nagroda główna – WESELE GRATIS!
A oto plan targów:
VI Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA****

VI Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA****

Czytaj także: Jak było na targach ślubnych w ParkHotel Łysoń&SPA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>