Zaprojektuj suknię ślubną z Natashą Pavluchenko

Zaprojektuj suknie slubna z Natasha Pavluchenko

Przedstawiciele marki win Oak View wraz z projektantką mody Natashą Pavluchenko organizują konkurs. Miłośniczki mody i designu, przyszłe panny młode będą mogły wygrać oryginalną suknię ślubną, którą specjalnie dla nich stworzy uznana projektantka.

Konkurs „Zaprojektuj suknię ślubną z Natashą Pavluchenko” skierowany jest do wszystkich panien młodych, które marzą o wyjątkowej, niepowtarzalnej sukience ślubnej stworzonej według własnych wyobrażeń. Projekt, którego Sponsorem i Organizatorem jest marka Oak View spełni to marzenie.

Zadaniem konkursowym będzie kreacja przez uczestniczki tzw. „mood boardu” na temat swojej wymarzonej sukni ślubnej i publikacja pracy pod postem na profilu Facebook „Oak View Polska”. „Mood board” to narzędzie pracy projektanta, które w formie obrazów i słów przedstawia jego inspiracje w procesie tworzenia kolekcji. Na podstawie zwycięskiej pracy, Natasha Pavluchenko zaprojektuje, a następnie uszyje dla laureatki suknię, specjalnie na jej ślub. Projektantka zdradza, że istotnym kryterium oceny prac konkursowych będzie poczucie estetyki oraz wrażliwość publikowanych impresji, kolaży – technika prac konkursowych jest dowolna.

Konkurs potrwa do 30 czerwca br. Jego laureatka odwiedzi atelier projektantki i będzie uczestniczyła w procesie tworzenia sukni ślubnej. – Staram się, aby każda kobieta, która przychodzi do naszego atelier i chce, aby stworzyć dla niej projekt szyty na miarę czuła się wyjątkowo. Taka praca to poszukiwanie kompromisu pomiędzy wizją klientki i wyobrażeniem artysty na temat danej osoby. Z tego powodu proces twórczy polega również wykorzystaniu umiejętności interpersonalnych. Spodziewam się ciekawej pracy – podsumowuje Natasha Pavluchenko.

Każde spotkanie projektantki z laureatką będzie rejestrowane przez filmowca i fotografa. Organizatorzy projektu zaznaczają, że finał konkursu i prezentacja stworzonej przez artystkę sukni odbędzie się we wrześniu.

Natasha Pavluchenko – projektantka mody, ilustratorka, designerka. Natasha jest laureatką wielu konkursów z branży fashion i design, m.in. Smirnoff Fashion Awards w Moskwie (2001), International Fashion Show w Dusseldorfie (”Odkrycie roku” 2002) oraz Oskarów Mody New Look 2005. W tym samym roku Natasha zaczęła pracę nad swoją autorską marką, podejmując decyzję o pozostaniu w Polsce. Jej kolekcje można było podziwiać podczas Fashion Philosophy Fashion Week Poland, Warsaw Fashion Street, Fashionable East oraz Sopot Art&Fashion Week.

Szczegóły na temat konkursu:
Facebook: oakviewpolska
Instagram: oakview_polska
WWW: www.oakviewpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>