Zgłoś się do programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”!

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska

Już tylko do końca marca trwa casting do mojego programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” w TVN Style. Ileż to emocji było w pierwszej edycji – naprawdę nie mogę się doczekać kolejnej i Was także bardzo serdecznie do niej zapraszam!

Kochani! Pamiętacie, że trwa nabór do mojego programu? Chciałam Wam tylko przypomnieć, że możecie się zgłosić, nawet jeśli bierzecie ślub już za kilka tygodni, w lutym lub marcu!! Tak naprawdę – to właśnie takich par szukam najbardziej!

Zapraszam wszystkich! Jeśli bierzecie tylko ślub cywilny – mój program jest także dla Was!! Naprawdę chętnie przyjadę Was wesprzeć. Szczególnie gorąco zapraszam także pary, które nie biorą ślubu w obrządku katolickim: mój program jest także dla Was!! Pokażmy na antenie zróżnicowanie naszych tradycji, to, że nie wszystko wszędzie obywa się tak samo, podzielmy się bogactwem odmiennych zwyczajów, strojów i ceremonii!

Zgłoś się do programu!

Bardzo chciałabym także wziąć udział z moim programem w ślubach zimowych, bo wierzę, że to naprawdę wspaniała pora, by wiązać się węzłem małżeńskim – jest nastrojowa i daje szerokie możliwości dekoracyjno-aranżacyjne. Chciałabym to pokazać na antenie – więc naprawdę niecierpliwie czekam na Wasze zgłoszenia!

Uwaga! Udział w programie jest bezpłatny!

A jeśli nie wierzycie, że zimą można wyczarować cuda, zobaczcie na poniższe linki i też uwierzcie w zimowe śluby!

Wesele w stylu glamour – idealne na karnawał!

Zimowe bukiety ślubne

Zimowe bukiety ślubne

Idzie zima – jak ubrać się modnie i nie zmarznąć?

Idzie zima – jak ubrać się modnie i nie zmarznąć?

Pięć gorących pomysłów na zimowe torty

Pięć gorących pomysłów na zimowe torty

Temat przewodni: bal maskowy

Temat przewodni: bal maskowy

Focus na długi rękaw

Focus na długi rękaw

Płatki śniegu na weselu

Płatki śniegu na weselu

Zgłoś się do programu!

Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić >>formularz<<, zamieścić kilka (maksymalnie 5) zdjęć przedstawiających siebie i swojego partnera oraz krótki opis problemów związanych z przygotowaniami do ślubu i wesela. W formularzu należy także zamieścić dane kontaktowe uczestnika (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) i zaakceptować regulamin. Casting trwa tylko do 31.03.2016. Proszę, nie zwlekajcie!

Zapraszam Was serdecznie!!

1 Komentarz

  • Anna zelga pisze:

    Witam proszę i ze o pomoc w przygotowaniu ślubu mego syna Dawida syn z narzeczoną mieszkają w Londynie ja nie jestem w stanie zorganizować wszystkiego kocham mego syna bardzo i chce aby był szczęśliwy z przyszla synowa pomocy ślub cywilny odbędzie się 22 czerwiec ,2018 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>