Zimne ognie – gorące emocje

Zastanawiałam się, czego dawno nie widziałam podczas przyjęcia weselnego i chyba coś znalazłam. Co powiecie na zimne ognie?

Są takie momenty podczas wesela, które wymagają podkreślenia. Myślę tutaj o krojeniu tortu, oczepinach, toaście na cześć młodej pary czy różnych specjalnych pokazach, którym towarzyszą wielkie emocje. Planując je odpowiednio wcześniej, możemy dodać im pieprzyku, stosując prosty trick – zimne ognie. Wyobrażacie sobie ten efekt, kiedy wszyscy Wasi goście rozświetlają półmrok iskrzącymi światełkami? Jest tylko jeden haczyk – wydaje mi się, że najbezpieczniej stosować je na zewnątrz. A w każdym razie ich użycie w sali trzeba omówić z jej właścicielem. Trzeba też uważać na dzieci, no i raczej nie stosować ich po nadmiernym spożyciu alkoholu!

Co sądzicie o takim sposobie na podkręcenie atmosfery wesela? Pamiętajcie o uprzedzeniu o nim fotografa – niech nie przegapi takiego magicznego momentu!

Zimne ognie to świetny sposób na podkreślenie magicznych chwil w trakcie wesela. Fot. Thebudgetsavvybride.com

Zimne ognie to świetny sposób na podkreślenie magicznych chwil w trakcie wesela. Fot. Thebudgetsavvybride.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>