Złote płatki na sylwestra

zloteplatki

Już niedługo kolejny raz powitamy nowy rok i jakoś tak mam przeczucie, że ponownie bardzo ważną rolę odegra złoto. Co zrobić, aby stosując ten kolor, osiągnąć wyrafinowany i elegancki efekt, a nie stać się królową kiczu?

Jeśli bierzesz ślub w czasie sylwestra, idealnie sprawdzą się złote płatki, które świetnie prezentują się na włosach i w makijażu, ale nie tylko… z powodzeniem możesz zastosować ten element na produktach spożywczych. Pięknie wygląda na makaronikach, tortach, a nawet pączkach i lizakach! Zapowiada się prawdziwa gorączka złota w najlepszym wydaniu! Same zobaczcie!
Na złote płatki we włosach natknęłam się już jakiś czas temu, poszukując zamienników dla welonu. Przyznajcie same, że mogą być ciekawą alternatywą dla typowych ozdób głowy.

Złote płatki we włosach.

Fot. za: ruffledblog.com

Kiedyś złote płatki w formie maseczek kładłyśmy pod oczy, teraz przenosimy je na powieki i w takim makijażu robimy furorę na imprezie.

zlotymakijaz

Fot. za: pinterest.com i plumes-feathers.tumblr.com

Złoty makijaż

Fot. za: pinterest.com i drugstoreprincess.com

Złote opiłki cudownie wyglądają zarówno w połączeniu z jasnym, jak i ciemnym lakierem.

Złoty manicure

Fot. za: fuckyeahnailart.tumblr.com i pshiiit.com

Artystyczne dekoracje na białej powierzchni czy złote opiłki zatopione w ciemnej czekoladzie? Co robi na Was większe wrażenie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>